Trójmiasto Sport.pl > 

Ekstraklasa. Dusan Kuciak wróci do Ekstraklasy do Lechii Gdańsk

bs

2017-02-03, godz. 12:20

Dusan Kuciak trafił do Lechii Gdańsk. Transfer został potwierdzony przez portal weszlo.com. Były bramkarz Legii Warszawa zastąpi odchodzącego Vanję Milinkovicia-Savicia.

MICHAŁ WALCZAK

więcej zdjęć

Bramkarz Lechii Gdańsk podpisał już kontrakt z włoskim Torino. Umowa z dziewiątym zespołem Serie A wejdzie w życie 1 lipca. Do końca sezonu Serb będzie reprezentował barwy klubu z Gdańska. - Obie strony ustaliły, że nie będą podawały kwoty, za jaką przeszedł do Torino. Lechia zagwarantowała sobie natomiast procent od kolejnego ewentualnego transferu Serba do innego zespołu - powiedział rzecznik prasowy gdańskiego klubu Jakub Staszkiewicz.

W związku z tym Lechia zaczęła poszukiwania jego zastępcy. Będzie nim Dusan Kuciak. Słowak rok temu odszedł z Legii Warszawa do Hull, gdzie nie udało mu się przebić do składu. Ostatnio jest dopiero trzecim bramkarzem zespołu. Piłkarz nie był zadowolony ze swojej pozycji w drużynie i chętnie jeszcze zmienia pracodawcę.

Słowacki bramkarz został do Lechii Gdańsk wypożyczony.Żona nowego napastnika Legii będzie błyszczeć na trybunach przy Łazienkowskiej! WOW


Udostępnij link: Facebook

Komentarze (22)

 • glemp1 | rok temu

  Kuciak ma kiepską koordynację wzrokowo-ruchową i przez to pi...wato gra na przedpolu.

 • piotr33k2 | rok temu

  był w miare dobrym i wyróżniajacym się nawet bramkarzem w naszej ekstraklasie ale napewno nie żadną gwiazdą ligi ,to gruba przesada .

 • GoscGPLUS: dario 5901 | rok temu

  W Legii byłeś kimś teraz jesteś żałosnym dubkiem nikt ciebie nie chce to do Polski
  Precz od Legii

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Trójmiasto