Trójmiasto Sport.pl > 

Ekstraklasa. Arka Gdynia wygrała drugi sparing na Cyprze

PAP

2017-01-30, godz. 22:20

Piłkarze Arki wygrali podczas zgrupowania na Cyprze drugi mecz kontrolny. Beniaminek ekstraklasy pokonał 12. zespół ligi serbskiej Cukaricki Belgrad 1:0 (1:0). Bramkę dla gdynian zdobył w 44. minucie Marcus Vinicius.

MARCIN ONUFRYJUK

Podczas tego zgrupowania Arka przegrała najpierw ze zdobywcą Pucharu Rumunii CFR Cluj 1:2, a następnie pokonała czwartego na Litwie Atlantasa Kłajpeda 2:0. W tym drugim meczu nie zagrał najlepszy snajper żółto-niebieskich w rundzie jesiennej, zdobywca siedmiu bramek Marcus Vinicius, który wrócił na kilka dni do Polski, aby odwiedzić swoją żonę i urodzoną 23 stycznia córkę Gabrysię.

Niespełna 33-letni Brazylijczyk ponownie pojawił się na zgrupowaniu i przesądził o sukcesie Arki w konfrontacji z Cukarickim. W tym spotkaniu zagrali także wypożyczony w poniedziałek do końca sezonu z Piasta Gliwice Chorwat Josip Barisic oraz starający się o angaż w gdyńskim zespole inny napastnik Przemysław Trytko.

Na Cyprze podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego przebywać będą do 4 lutego i przed powrotem do kraju mają w planie jeszcze jeden sparing - ich ostatnim rywalem będzie Rad Belgrad, 10. drużyna serbskiej ekstraklasy.

Wielkie gwiazdy zmienią klub w ostatniej chwili? Koniec okna transferowego coraz bliżej!


Udostępnij link: Facebook

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Trójmiasto